Nabídka pro finanční společnostiVážení obchodní partneři,

portál – zadluženost.cz – nabízí široké spektrum klientů, kteří potřebují podat „pomocnou ruku“ a vyřešit tak svou nelehkou finanční situaci. Klienti své požadavky vkládají na náš portál z těchto oblastí:

- poskytnutí finančních prostředků – půjčky
- konsolidace závazků
- výkup nemovitostí
- vymáhání a výkup pohledávek
- řešení insolvence

Cílem a účelem portálu je tedy nabídnout klientům optimální řešení jejich stávající situace při maximální úspoře času a pohodlí.

Nepotřebujete spoustu obchodních zástupců. Vaší klienti z celé České republiky jsou zde !Portál zadluženost.cz zprostředkovává komunikaci mezi společnostmi, které se zabývají půjčkami, řešením dluhů, exekucemi, konsolidacemi, insolvencí, výkupem nemovitostí či řešením pohledávek a osobami, které potřebují výše uvedené problémy řešit.

Pokud se těmito záležitostmi zabýváte, nabízíme Vám pravidelnou dávku potenciálních klientů. Pokud se stanete členem tohoto portálu, získáte ihned přístup ke všem žádostem, starých třeba i několik minut.

Klienti jsou tříděni podle krajů a okresních měst, zda mají nemovitost či jiné předměty do zástavy nebo nikoliv, zda mají exekuci či ne, kolik a komu dluží, kolik mohou splácet apod. Proto si jednoduše můžete vybrat ty žadatele, kteří spadají do Vašeho oboru či místa působnosti.

Můžete je kontaktovat přes portál, e-mailem či telefonicky a nabídnout jim své řešení.

Zde je pár náhledů na interní systém portálu:

Výpis klientů


Detail klienta


Výkup nemovitostíPokud Vás tato stručná prezentace portálu zaujala a chcete se stát členem a získávat denně nové klienty, klikněte zde pro registraci do systému.V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na emailu: info@zadluzenost.cz